Підписано договір про співпрацю з AIESEC

25.02.2016

ХНУРЕ зміцнює співпрацю з молодіжною організацією AIESEC.

Сьогодні, 25 лютого, між університетом та Харківським локальним комітетом організації був підписаний договір про співпрацю і партнерські взаємовідносини.

Сторони дійшли згоди про те, що організація AIESEC допомагатиме сприяти організації стажувань для студентів університету відповідно до навчального плану їх спеціальностей. Соціальні та професійні стажування плануються як в Україні, так і за кордоном.

В якості підтвердження проходження стажування студенти будуть отримувати англомовний документ на офіційному бланку організації, на базі якої вони стажувалися.

За словами членів Харківського комітету AIESEC, в таких країнах, як Данія і Швеція дуже чекають на наших студентів, особливо на майбутніх IT фахівців.

В Україну приїжджають волонтери з інших країн і беруть участь в ряді соціальних проектів, так що тепер у студентів є більше можливостей розширити горизонти і коло свого спілкування.

AIESEC – це неполітична, незалежна, некомерційна організація, міжнародна платформа для молоді, яка дозволяє відкрити і розвинути ії лідерський потенціал. Налічує понад 1 мільйон учасників у всьому світі.

зберегти цю сторінку в PDF