Підбиті підсумки проекту ТЕМПУС «IHSITOP»

24.03.2016

Команда ХНУРЕ взяла участь у робочій зустрічі в Університеті Вільдау, Німеччина (грантхолдер проекту), де були підбиті підсумки проекту ТЕМПУС «IHSITOP», проведена презентація пілотного проекту, і побудовані плани на майбутнє вже в рамках програми ERASMUS+. Партнери з університетів ЄС з якими університет працював 4 роки, висловили надію на подальше продовження співпраці з командою ХНУРЕ вже в нових проектах.

Проект TEMPUS IHSITOP (2012-2016) став для нашого університету  стартапом, який дозволить надалі розвиватися і вдосконалюватися. Головне досягнення проекту – це відкриття наукового навчального та виробничого центру аутсорсингу (OSTPС).

За час проекту було проведено: 5 конференцій (одна з яких при підтримці IEEE – itib.ostpc.org.ua, матеріали успішно розміщені в базі IEEE на сайті http://ieeexplore.ieee.org), круглі столи, літня школа, провели 3 відбори кращих студентів, підвищили їх рівень до рівня кваліфікованих розробників і багато іншого.

За весь час проекту на базі центру OSTPC для студентів був організований і проведений ряд курсів з різних напрямків: програмування на Java, Бази даних, контекстна і таргетована реклама, брендинг і просування свого продукту в соцмережах і ін.

Готуватимуться нові курси і проекти в яких зможуть брати участь всі бажаючі, а також буде надана можливість працювати над новими цікавими проектами.

Зареєструватися можна за адресою: http://ostpc.org.ua

Про нові події можна дізнатися на www.facebook.com/ostpc2013/

зберегти цю сторінку в PDF