Першокурсники ХНУРЕ взяли участь у конкурсному відборі в рамках освітнього проекту «IT Talents»

15.04.2017

15 квітня у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся вже другий конкурсний відбір до групи посиленої олімпіадної підготовки, в рамках освітнього проекту «IT Talents», серед першокурсників. Всього на 27 місць претендують майже 200 найкращих студентів з усіх факультетів вишу. 

Критерії відбору – нестандартне математичне та алгоритмічне мислення, а також вміння розв’язувати складні олімпіадні завдання.
В основному, це учасники та переможці олімпіад різних рівнів, які мають сильну математичну підготовку, а також ті, хто має бажання вчитись за поглибленою програмою, брати участь в міжнародних олімпіадах та стати справжньою інтелектуальною елітою України.

«IT Talents» — освітній проект для  студентів, які прагнуть отримати поглиблені знання в областях комп’ютерних наук та програмної інженерії. 
Проект стартував в цьому навчальному році на базі факультету комп’ютерних наук для другокурсників, та розширився і на інші факультети ХНУРЕ. Програма реалізується за підтримки компанії «AltexSoft», яка виділяє для найкращих студентів власний заохочувальний стипендіальний фонд.

В рамках проекту передбачається інтенсивне навчання спеціальним розділам математики, поглиблене вивчення складних алгоритмів із практичним застосуванням їх в різних областях IT – штучному інтелекті, пошукових системах, обробці даних тощо. В кожному семестрі, додатково до предметів основної освітньої програми, студенти вивчають спеціалізовані дисципліни, а викладачами курсів є переможці міжнародних олімпіад з програмування. 

Програма «IT Talents» є унікальною та діє тільки в нашому університеті. Тому запрошуємо абітурієнтів вступати до ХНУРЕ та скористатись блискучими можливостями побудови власного професійного майбутнього.

зберегти цю сторінку в PDF