Перший меморіал з інтелектуальних видів спорту пам’яті М.Ф. Бондаренка завершився

10.12.2013

Як і було визначено його програмою, відбулося п’ять турнірів: з шахів – рапід-турнір, класичні шахи, бліц-турнір; з шашок – рапід-турнір-100 і турнір-64. В усіх змаганнях взяли участь понад 100 осіб.

Серед них шість міжнародних гросмейстерів, п’ять міжнародних майстрів, один майстер ФІДЕ, дев’ять майстрів спорту України, 35 кандидатів у майстри спорту, 48 першорозрядників. З числа учасників меморіалу 90 чоловік мали український рейтинг. У змаганнях взяли участь спортсмени з шести областей України – Луганської, Донецької, Сумської, Полтавської, Львівської і Харківської, та трьох країн – Вірменії, Росії, України. Таким чином, перший меморіал пам’яті М.Ф. Бондаренка підтвердив статус міжнародного.

Переможцями рапід-турніру з шахів стали міжнародний гросмейстер Михайло Сіманцев, міжнародний майстер Валерій Шалімов та міжнародний гросмейстер Михайло Бродський. Переможцем турніру з класичних шахів стала студентка ХНУРЕ, кандидат у майстри Ольга Шаровська. Друге і третє місця посіли випускники нашого університету, кандидати у майстри Сергій Сухарєв та Леонід Гавриш. У бліц-турнірі з шахів переможцями стали міжнародні гросмейстери Антон Коробов і Михайло Бродський та міжнародний майстер Валерій Шалімов. Перше місце в турнірі з шашок-64 виборов студент ХНУРЕ, міжнародний майстер Владислав Мазур, на другому місці міжнародний гросмейстер Юлія Макаренкова, а на третьому – також студент нашого університету, майстер спорту В’ячеслав Новицький. Переможцем турніру зі стокліткових шашок став майстер спорту з Донецька Ілля Токмаков, на другому – наш Владислав Мазур і на третьому – майстер спорту Олексій Халін.

Наймолодший учасник меморіалу – першорозрядник з шашок Михайло Парм (8 років), найстаріший – першорозрядник з шахів Анатолій Храмцов (75 років).

Учасників Першого міжнародного меморіалу з інтелектуальних видів спорту пам’яті М.Ф. Бондаренка тепло привітали М.І. Сліпченко та помічник ректора з виховної роботи Є.С. Сакало. Вони вручили нагороди переможцям. Учасників змагань також привітав син М.Ф. Бондаренка – Гліб. Усі, хто брав участь у цих змаганнях, відзначали відмінну їх організацію з боку директора шахово-шашкового клубу ХНУРЕ «Шахрад», директора меморіалу Г.С. Кіктєва, а також бездоганне суддівство.