Пам’яті видатного вченого, талановитого вчителя і надійного друга

27.06.2014

27 червня цього року виповнюється рівно 10 років, як пішла від нас прекрасна людина – Анатолій Гаврилович Євдокимов – доктор технічних наук, академік Української технологічної академії, лауреат Державної премії України (1979), Заслужений діяч науки і техніки України (1989), видатний вчений, який заснував науковий напрямок «Математичне моделювання, оптимізація, автоматизоване проектування і керування трубопровідними системами енергетики», завідувач кафедри ЕОМ (колишня назва – математичних машин дискретної дії).

Він – автор понад 200 фундаментальних наукових праць, в тому числі 8 монографій, 6 навчальних посібників з грифом МОН України, 11 винаходів. Під його керівництвом захищені 5 докторських і 37 кандидатських дисертацій.

Анатолій Гаврилович був надзвичайно захоплюючою людиною, справжнім Вченим з великої літери, генератором наукових ідей. У той же час він був прекрасною, доброю, чуйною, надзвичайно цікавою людиною, дбав про кожного співробітника свого колективу, його любили і глибоко поважали абсолютно всі, хто його знав.

Ім’я дорогого нам Анатолія Гавриловича збережеться в наших серцях.

Колективи факультету комп’ютерної інженерії та управління, кафедр електронно-обчислювальних машин, прикладної математики, медіасистем і технологій і всі ті, хто його знав.

зберегти цю сторінку в PDF