Відкрита перша і єдина в Харкові академія Oracle

23.02.2013

У Харківському національному університеті радіоелектроніки відкрита перша і єдина в Харкові академія Oracle.

Академія Oracle – глобальна, міжнародна освітня ініціатива компанії Oracle. Спонсором і партнером розвитку цієї програми в університеті стала компанія CS, яка є лідером розробки програмного забезпечення для банківського, фінансового і страхового ринків України, а в Харкові вона єдина володіє статусом Oracle Platinum Certified Partner.

У кінці лютого в ХНУРЕ, на кафедрі телекомунікаційних систем факультету телекомунікацій та вимірювальної техніки відбулася презентація програми Oracle Academy за підтримки компанії CS. Представляв програму директор компанії Олег Вязьмітінов, який розповів студентам про актуальні ІКТ напрямках, організації роботи компанії, перспективи вдосконалення і росту.

З можливостями технології Oracle познайомив доцент кафедри ТКС, керівник програми Oracle Academy Дмитро Андрушко.

Декан факультету ТКВТ, професор кафедри ТКС Олександр Попонін подякував керівництву компанії за ділову ініціативу і висловив упевненість, що співпраця компанії з ХНУРЕ буде розвиватися і принесе обопільну користь.

Потім відбулося відкриття навчальної лабораторії академії, обладнаного сучасною технікою, куди були запрошені декани факультетів.

Наталя Совєтівна Лєсна і Микола Іванович Сліпченко, завідувач кафедри ТКС Володимир Володимирович Поповський високо оцінили внесок компанії у співпрацю, відзначили її далекоглядність і побажали всім учасникам проекту вагомих результатів. Відтепер студенти та викладачі відкриють для себе ще одну сторінку в освоєнні сучасних IT рішень.

У свою чергу керівник департаменту управління персоналом компанії CS Катерина Бутиріна подякувала усім учасникам за співпрацю і запевнила, що компанія й надалі вдосконалюватиме таку співдружність. 

зберегти цю сторінку в PDF