Оголошено конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта

30.09.2014

Програма імені Фулбрайта оголошує чергові щорічні конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Стипендії для кандидатів та докторів наук, дослідників та аспірантів напередодні захисту Fulbright Scholar Program: проведення досліджень в університетах США, дослідних центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати: участь кандидати та доктори наук; діячі культури; фахівці з бібліотечної справи, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту. Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2014 року.

Стипендії для молодих викладачів та дослідників Fulbright Faculty Development Program:

проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справ; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО). Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2014 року.

 Детальна інформація та анкети на сайті: http://www.fulbright.org.ua .

 Аби отримати уявлення про Програму, радимо переглянути відгуки та описи наукових проектів учасників минулих років, що розміщені на сторінках Фулбрайтівських щорічників та вісників (http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/57/library.html) й викладені у Facebook (https://www.facebook.com/Fulbright.Ukraine).

 Будемо вдячні за поширення цієї інформації серед усіх зацікавлених осіб.

 

З повагою,

Програма імені Фулбрайта

Представництво Інституту міжнародної освіти в Україні

 

Fulbright Program in Ukraine

20 Esplanadna Street, Suite 904, Kyiv, 01001, Ukraine

tel: +380(44) 287 0777 fax:+380(44) 230 2060

e-mail: office@fulbright.com.ua

www.fulbright.org.ua

зберегти цю сторінку в PDF