Офіційне визнання ISACA Student Group

14.07.2016

У липні 2016 року кафедрою Телекомунікаційних систем, в особі доцента кафедри Добриніна Ігоря Станіславовича, за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва була завершена робота з офіційним визнанням поза аудиторної студентської групи за професійним спрямуванням ISACA Student Group. Координатори Чиказького офісу розмістили інформацію про визнання нашої студентської групи на офіційному сайті асоціації ISACA: http://www.isaca.org/Membership/Student-Membership/Student-Groups/Pages/Recognized-ISACA-Student-Groups.aspx

Група сформована на базі студентів, що навчаються за спеціальністю «Управління інформаційною безпекою» та «Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації» в рамках програми міжнародного співробітництва університету.

Метою створення ISACA Student Group було надання можливості студентам спеціальності «Управління інформаційною безпекою» та «Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації», отримати знання, які дозволять їм, як фахівцям, мати конкурентні переваги на ринку праці і використовувати методологічні матеріали ISACA для розширення своїх професійних навичок.

Слід зазначити, що завдяки визнанню ISACA Student Group, Університет став одним з перших партнерів відомої міжнародної асоціації ISACA на території України.

На даний момент, діяльність ISACA Student Group в Університеті сприяє підвищенню якості підготовки кваліфікованих фахівців в галузі управління інформаційною безпекою, управління ризиками та аудиту як IT систем, так і систем менеджменту інформаційної безпеки.

Детальніше про ISACA Student Group: http://nure.ua/university/international-cooperation/ects/isaca-student-group/

Сертифікат.

зберегти цю сторінку в PDF