NURE Challenge назвав своїх переможців

17.03.2014

15 березня в нашому університеті відбувся II чемпіонат з комп’ютерних ігор на кубок ректора – «NURE Challenge».

У чемпіонаті брали участь школярі 10-11 класів, а також учні коледжів і технікумів. Основними цілями, які ставили перед собою організатори чемпіонату, були популяризація інформаційно-технічної освіти серед школярів, розвиток кіберспорту в Харкові, а також знайомство майбутніх абітурієнтів з Харківським національним університетом радіоелектроніки.

Змагання проходили у 3-х іграх:

  • DotA-2
  • Counter-Strike 1.6
  • FIFA-2007

Головними суддями чемпіонату були представники студентського Сенату нашого університету: Максим Гришак (факультет РТ) – у грі FIFA, Євген Шейн (факультет КВУ) – у грі DotA, Сергій Загреба (факультет КВУ) – у грі Counter-Strike.

Фінали кожної з ігор транслювалися на екран в актовий зал для глядачів.

Крім того, протягом усього чемпіонату учасники могли спробувати свої сили у віртуальних іграх X-box+Kinect, взяти участь у розіграші лотереї, в рамках якої розігрувалися призи, надані студентом ХНУРЕ Глібом ‘Funn1k’ Ліпатніковим – членом команди Natus Vincere, віце-чемпіоном The International #3, чемпіоном StarLadder #7, чемпіоном Alienware Cup, а також переглянути концертні номери студентського клубу.

Імена переможців II чемпіонату NURE Challenge будуть вигравірувані на кубку, який зберігається в музеї нашого університету.

Результати чемпіонату

FIFA

1 місце – Нгуен Шон Лам (нік «Lam94», Харківський патентно-комп’ютерний коледж);

2 місце – Олег Мартиненко (нік «liymer», Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 138);

3 місце – Єгор Приступа (нік «NaiL», Харківська спеціалізована школа № 75).

DOTA

1 місце – команда «USB» у складі: Євген Галкін – капітан (нік «stfu», ХСШІ «Ліцей міліції»), Андрій Ващук (нік «kingS», Харківський індустріально-педагогічний технікум), Данило Тупиков (нік «Fuzz», коледж переробної та харчової промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка), Віталій Пихтін (нік «VitalyaStar», ЗОШ № 116),

Олександр Макаренко (нік «S]ke]B», Харківський індустріально-педагогічний технікум).

2 місце – команда «Erase» у складі: Станіслав Вилегжанін – капітан (нік «innovation», Харківська гімназія № 82), Дмитро Тесленко (нік «wS», Харківський комп’ютерно-патентний коледж), Елвін Тамалов (нік «essence», Харківська гімназія № 82), Вадим Костін (нік «Austin», Харківський комп’ютерно-патентний коледж), Роман Шагіян (нік «Nlro», Харківська гімназія № 82).

Counter – Strike

1 місце – команда «ABRAKADABRA!» у складі: Ярослав Худяков – капітан (нік «ext;», ХСШІ «Ліцей міліції»), Микита Ксьонз (нік «Veniamin», Коледж текстилю та дизайну), Владислав Кушнір (нік «khaken» Харківський коледж транспортних технологій), Пилип Жихар (нік «PHIL», коледж текстилю та дизайну), Віталій Васюченко (нік «VitaloN», коледж управління та інформаційних технологій).

2 місце – команда «MANSORY» у складі: Вадим Зайцев – капітан (нік «JOSTTY», Харківський машинобудівний коледж), Євген Назаренко (нік «xcon», Харківський машинобудівний коледж), Валерій Іванченко (нік «Valerqa», Харківський автотранспортний технікум), Владислав Христич (нік «dille», загальноосвітня школа I-III рівнів № 164), Богдан Шеїн (нік «madjic», загальноосвітня школа I-III рівнів № 36).

3 місце – команда «istorija padikov» у складі: Сергій Водолазький – капітан (нік «69», Печенізький ліцей ім. Г. Семирадського), Владислав Неймирік (нік «BRYZKI» Харківська школа № 61), Дмитро Садовий (нік «Kazinaki», Харківська школа № 71), Дмитро Куц (нік «jino», Харківська школа № 137), Владислав Левін (нік «ScreaM», Печенізький ліцей ім. Г. Семирадського).

зберегти цю сторінку в PDF