Новий польський партнер ХНУРЕ

24.11.2016

Харківський національний університет радіоелектроніки підписав Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння з Вищою Школою Підприємництва та Управління в Любліні (WSPA). Республіка Польща є тратегічним напрямком розвитку міжнародного співробітництва Університету, що дозволяє найбільш ефективно побудувати академічну мобільність і ввести систему подвійних дипломів.

WSPA знаходиться на 5 місці в рейтингу кращих вищих навчальних закладів Республіки Польща серед бізнес-шкіл. Вуз має тісні партнерські зв’язки з університетами всієї Європи. Крім того, вуз має сертифікат “Чесна Школа”, що надається вищим навчальним закладам, рівень навчання яких відповідає державним стандартам і правилам навчання в Польщі. Університет має міжнародний сертифікат ТЮФ ЗЮД TÜV SÜD, що підтверджує високу якість освітніх послуг.

Візит став можливим завдяки проекту “Українські кластери відновлювальної енергії – реальний інструмент розвитку та ефективної співпраці українських малих та середніх підприємств”, організатор якого – Фундація менеджерських ініціатив, Республіка Польща, м.Люблін; фінансування проекту здійснювалось Програмою польської співпраці для розвитку Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща.

зберегти цю сторінку в PDF