Незабаром у нас відбудеться ярмарок вакансій

25.02.2015

Багатьом відомо, що щорічно в Харківському національному університеті радіоелектроніки відділ практики «Центр-кар’єра»  проводить Міжрегіональний ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття». Черговий, ось уже XI ярмарок вакансій, планується 27 березня.
Відділ практики «Центр-Кар’єра» було відкрито у 2006 році, основним напрямком діяльності якого є підтримка усіх станів розвитку професійної кар’єри студента – від самооцінки й визначення найближчої та перспективної мети, сприяння у працевлаштуванні – до проведення аналітичних досліджень на ринку праці. Відділ формує багатогранні відносин з підприємствами й організаціями, для яких університет готує фахівців, а також веде організаційну роботу зі студентами і випускниками з підготовки їх до першого місця працевлаштування.

Протягом тривалого часу університет плідно співпрацює з компанією NIXSolutions Ltd, яка незмінно є генеральним спонсором даного заходу.
Компанія була заснована в 1994 році і на цей час стала одним із флагманів IT-аутсорсингу в Україні з серйозним портфелем виконаних проектів за плечима. Багата історія, міцні традиції, інноваційний комплексний підхід до вирішення завдань клієнтів і реальна турбота про їхній бізнес є основою успіху компанії і дають їй змогу динамічно розвиватися, постійно розширюючи перелік надаваних послуг і підвищуючи їх якість.
NIXSolutions Ltd – це понад 1200 грамотних фахівців і просто хороших людей. Кожен з них унікальний: різні характери, захоплення та погляди, але це не розділяє, а надихає співробітників компанії. Її фахівці вчаться один у одного новому, разом ростуть, впевнено рухаються до мети і роблять спільну справу. Це завжди команда – і у вирішенні складних завдань, і в задуванні свічок на торті в День народження NIXSolutions.

«Центр-кар’єра» ХНУРЕ запрошує роботодавців та студентів нашого університету взяти активну участь у XI Міжрегіональному ярмарку вакансій «Молодий фахівець XXI століття» 27 березня з 11.15 до 15.00 на 4 поверсі головного корпусу.

 

Контактна інформація відділу практики «Центр-Кар’єра» ХНУРЕ:

Адреса: 61166, Харків, пр. Леніна, 14, 3 поверх, к. 372.

Телефон: (057) 702-16-46.

Сайт: http://rabota.it-team.in.ua.

e-mail: mywork@kture.kharkov.ua.                        

e-mail: yarmarka.kture@gmail.com

Контактна інформація компанії NIXSolutions Ltd.:

Адреса: Харків-105, вул. Каразіна, 2.
Телефон: (057) 784-06-00, (067) 577-30-16.
Сайт: www.nixsolutions.com.
E-mail: jobs@nixsolutions.com.

зберегти цю сторінку в PDF