Навчання студентів ХНУРЕ в Ліннеус університеті в рамках програми Темпус

20.11.2015

З 1 по 16 листопада 2015 року 25 студентів та 5 викладачів-менторів з п’яти ВНЗ, а саме Харківського національного університету радіоелектроніки, Одеського національного політехнічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Вінницького національного технічного університету прийняли участь у програмі навчання «Інноваційна та підприємницька діяльність в ІТ» в Ліннеус університеті, Вакхо-Швеція. 

З ХНУРЕ за результатами  відбіркового конкурсу прийняли участь 5 студентів 3-5 курсу спеціальності Програмна інженерія Дмитро Бекузаров, Володимир Гриценко, Андрій Ліман, Олена Тіщенко, Максим Єрохін. Крім того, Дмитро Бекузаров, Володимир Гриценко, Олена Тіщенко призери в номінації “Найкраще інноваційне рішення” конкурсу інноваційних start-up проектів студентів ІТ-напрямів підготовки «ІТ-Еврика! Україна», що відбувся в м. Одеса 20.05.2015.

Програма навчання розрахована на 15 ECTS з них 2 тижні студенти навчаються у Ліннеус університеті, Вакхо-Швеція, 14 тижнів вони навчаються в ХНУРЕ і останні 2 тижня в університеті Педро Нунеса, Коімбра-Португалія. 

Менторами з ХНУРЕ є викладачі кафедри Програмної інженерії: Віктор Каук – був в Лінеус університеті, Анастасія Чуприна, Ілона Ревенчук.

Метою даного курсу є забезпечення теоретичних і практичних знань про розвиток підприємницьких компетенцій на основі використання сучасних методологій розробки програмного забезпечення; забезпечення набором теоретичних концепцій і практичних інструментів, які можуть бути використані для розуміння того, як ІТ інноваційні ідеї та рішення можуть потенційно перетворюватися в економічні, соціальні та / або інші форми вартості, які будуть користуватися особливим попитом. 

Бажаємо успіху нашим студентам в навчанні і в креативному створенні інноваційних ідей та рішень в ІТ. 

Контакти

Генеральний менеджер проекту: Геста Сандберг, Ліннеус Університету, е-mail: gosta.sundberg@lnu.se,.

Координатор проекту в Україні: к.т.н Тетяна Шатовська, доцент Харківського національного університету радіоелектроніки, e-mail: shatovska@gmail.com, телефон +380577021646. 

Основні відомості

Теmpus є програмою Європейського Союзу, яка підтримує модернізацію вищої освіти в країнах-партнерах Східної Європи, Центральної Азії, Західних Балкан та Середземномор’я головним чином у рамках проектів співпраці університетів. 

http://tempus.nung.edu.ua/

зберегти цю сторінку в PDF