Науково-дослідна робота студентів ХНУРЕ була плідною та результативною

06.06.2017

За дорученням ректора Харківського національного університету радіоелектроніки професора В.В. Семенця проректор з наукової роботи ХНУРЕ професор М.І. Сліпченко провів робочу нараду з відповідальними від кафедр за організацію науково-дослідної роботи зі студентами (НДРС).Були проаналізовані підсумки роботи з активізації НДРС, результати участі ХНУРЕ в регіональному та Всеукраїнському конкурсах студентських наукових робіт. Проректор М.І. Сліпченко зазначив, що з 18 робіт, які були підготовлені на XI Харківський регіональний конкурс студентських наукових робіт, чотири – отримали нагороди, а їх автори були відзначені як переможці та призери.

За підсумками участі студентів університету у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2016/2017 навчальному році з 46 авторів – 26 були запрошені на другий тур, 15 авторів стали переможцями та призерами (4 перших місця, 5 – других, 6 – третіх).

Було відзначено значне покращення результатів участі студентів ВНЗ у II етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальностей та дисциплін. 19 студентів, проти 15 у попередньому навчальному році, стали переможцями та призерами (6 перших місць, 6 – других, 7 – третіх).

Усі переможці та призери олімпіад та конкурсів отримали премії ректора ХНУРЕ професора В.В. Семенця.

М.І. Сліпченко від імені ректора університету професора В.В. Семенця поставив завдання активізувати науково-дослідну роботу зі студентами, а також обговорив з присутніми конкретні кроки та терміни їх виконання. Керівництво ВНЗ впевнене, що ця важлива складова може й повинна сприяти зростанню іміджу ХНУРЕ, конкурентного рівня його випускників та привабливості для майбутніх абітурієнтів.

 

зберегти цю сторінку в PDF