Наукове товариство «Прикладна синергетика, фрактали та вейвлети» продовжує цикл семінарів «Фрактальні структури та процеси. 10 кроків від теорії до практики».

19.02.2016

18.02 о 18-00 в аудиторії 367 головного корпусу ХНУРЕ пройде другий семінар КРОК#2, в рамках якого будуть представлені наступні презентації:

1) “Алгоритми побудови складних фрактальних об’єктів. Системи ітерованих функцій. L-системи» – Шергін Вадим Леонідович, к.т.н., доц. каф. ШІ, ХНУРЕ.

2) “Реалізація алгоритмів побудови СІФ і L-систем в пакеті Wolfram Mathematica” – Зінькевич Ілля, магістрант каф. ПМ, ХНУРЕ.

3) “Арістід Лінденмайер – біолог, який придумав формальну мову для L-систем” – Кобицька Крістіна, інтерн НФАУ.

4) “Майкл Барнслі – один з творців систем ітерованих функцій» – Кобицька Юлія, аспірант каф. ПМ, ХНУРЕ.

Семінар буде проходити також в форматі вебінару, в якому можуть взяти участь слухачі з інших міст. Для цього необхідно зайти на освітній сайт moodle.com.ua за посиланням http://moodle.com.ua/264/login/index.php, зареєструватися через Facebookабо Google+. Після цього на сторінці з різними освітніми курсами вибрати курс «Основи синергетики, фрактали і вейвлети» і зайти в Тема2-вебінар.

Засідання молодіжної школи-семінару є відкритими, тому відвідати або виступити в ролі доповідача може кожний. Наукове товариство «Прикладна синергетика, фрактали тавейвлети» є відкритим до співпраці тарозглядаєвсі пропозиції.

Група в ВК: http://vk.com/fraktalgroup

Група в ФБ: https://www.facebook.com/groups/fraktalGroup/

Контакти:

Кобицька Юлія, тел. (050)4254440,

e-mail: yuliia.kobytska@nure.ua

зберегти цю сторінку в PDF