Наші знову перші

12.03.2014

З 2007 року в Україні проходить Міжнародний чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт». Це можливість для молодої, креативної і творчої молоді, заявити про себе у сфері ІТ-технологій. Студенти ХНУРЕ – учасники групи студентського телебачення – Дмитро Пучков та Олександр Астахов не впустили шанс заявити про себе в номінації Short movie.

Чемпіонат проходить в три етапи. Перший етап – онлайн, другий етап – регіональні відбіркові тури і останній, третій етап – міжнародний фінал. На перший етап було надіслано понад 100 робіт, на другий етап відібрали 25 робіт.

Дмитро і Сашко давно захоплюються створенням відеороликів з використанням мультимедійних технологій, активно працюють над випусками студентського телебачення «ХНУРЕ – ТБ». Перший етап хлопці пройшли впевнено. На другому етапі необхідно було надати презентацію своєї творчої роботи членам журі та учасникам чемпіонату. Наші студенти і на цьому етапі виявили себе чудово. Особливо була відзначена робота Дмитра Пучкова.

За підсумками другого етапу Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт 2014» Диплом за 1 місце в номінації Short movie отримав Дмитро Пучков. Він і буде представляти Харківський регіон і наш університет на третьому етапі в квітні в Києві.

Колектив групи студентського телебачення підтримує Дмитра і бажає йому вдачі і творчого натхнення.

зберегти цю сторінку в PDF