Наші студенти успішно завершили стажування в мобільного оператора life:)

23.09.2014

Цього року Харківський національний університет радіоелектроніки розпочав співпрацю з мобільним оператором life:) в рамках соціально-освітньої програми «Стрибок у життя :) ». І одразу два студенти ХНУРЕ – Олександр Годованюк та Олександр Петренко – стали учасниками проекту.

Оператор life:) організовує програму «Стрибок у життя:)», що надає студентам можливість зробити свої перші професійні кроки у великій міжнародній компанії, реалізувати свої теоретичні знання в реальному бізнес середовищі. З кожним роком до програми приєднуються нові ВНЗ, нові міста. Цього року одним з таких вишів став Харківський національний університет радіоелектроніки. Загалом, у 2014 році «Стрибок у життя:)» залучив до life:) талановитих студентів з університетів Києва, Львова, Одеси, Дніпропетровська, Донецька та Харкова. Протягом трьох місяців – з березня по червень – студенти, які пройшли конкурсний відбір, мали змогу відвідувати спеціалізовані тренінги з GSM та ІТ в компанії, проходити електронні курси з загального ведення бізнесу, брати участь у розв’язанні реальних бізнес-задач, розробляти власні проекти. Цього року у кожного учасника був власний куратор – керівник департаменту чи відділу, який допомагав робити перші кроки в професії. Представники ХНУРЕ потрапили до команд транспортної мережі та мережі комутації, де виявили себе як ініціативні та креативні спеціалісти з серйозними теоретичними знаннями.

Щороку програми завершуються захистом власних проектів учасників. 2014-й не став винятком. У червні Олександр Годованюк представив роботу на тему «Оптимизация маршрутов оптической сети г. Полтава», а Олександр Петренко захищав проект «Bottlenecks related with data traffic in GSM systems. Improvement & Optimization». Журі з менеджерів компанії на відмінно оцінили роботи представників ХНУРЕ. За результатами програми Олександр Годованюк приєднався до колективу групи експлуатації мережі комутації life:) в серпні 2014 року.

«Це наш перший рік такої співпраці з Харківським національним університетом радіоелектроніки і ми дуже вражені ініціативністю та відкритістю викладачів і знаннями студентів вашого вузу. Особливо вдячні Андрію Костромицькому, доценту кафедри мереж зв’язку, за підтримку студентів та співпрацю. Також сподіваємось, що час в life:) надихне учасників програми з ХНУРЕ до професійних звершень і стане початком яскравої кар’єри, адже хлопці на це дійсно заслуговують», – поділилась Євгенія Тереховська, координатор програми «Стрибок у життя:)».

«Стрибок у життя:)» вже випустив кілька сотень фахівців, які поповнили команди life:) та інших успішних компаній України, і на цьому проект не зупиниться. Детальніше з соціально-освітньою програмою  оператора можна ознайомитися на офіційному сайті оператора www.life.ua, а також в офіційній спільноті проекту в соціальній мережі ВКонтакте http://vk.com/feed#/club10250741.

У жовтні цього року стартує сьомий набір студентів до програми.

зберегти цю сторінку в PDF