Наш університет знову провів Ніч Науки

28.09.2015

26 вересня в Харківському національному університеті радіоелектроніки з успіхом пройшла Ніч Науки.
Нагадаємо, Ніч Науки – проект європейського масштабу, який щорічно проводиться в понад 200 містах Європи. Позаторік цей захід вперше відбувся в Україні, й право провести його було надано нашому місту й нашому університету. Тоді ХНУРЕ увійшов до числа перших п’яти вищих навчальних закладів Харкова, які відкрили двері для найширшої аудиторії – жителям, гостям міста та області, та продемонстрували свої наукові досягнення, дали можливість відвідувачам взяти участь у наукових експериментах, дискусіях, задати запитання науковцям і на якийсь час відчути себе самих у ролі вчених.
У цьому ж році Ніч Науки в Харкові об’єднала 15 установ-учасників, з них вже 13 вищих навчальних закладів.
Події Ночі Науки відбувалися в стінах нашого вишу з 16.00 до 22.00. За цей час ХНУРЕ прийняв понад 400 відвідувачів, головним чином, учнів міських та сільських шкіл та їхніх батьків, учнів технікумів і коледжів, студентів інших ВНЗ. Сім факультетів представляли свої наукові досягнення та розробки. Проводилися всілякі презентації, майстер-класи. Найбільше число відвідувачів зібрала виставка студентських робіт на демо-майданчику під назвою «Доторкнись до науки». Особливий інтерес викликали інтелектуальні та роботоігри, де їх учасники отримали сертифікати, а переможці конкурсів – цінні призи. Учні шкіл, технікумів і коледжів заповнювали запропоновану їм анкету, відповіді на запитання якої, будуть аналізуватися і враховуватися під час підготовки майбутніх фахівців. Тут була організована і музейна експозиція.
Під час закриття Ночі Науки в ХНУРЕ виконуюча обов’язки ректора університету професор Н.С. Лєсна підвела підсумки цього важливого і популярного тепер заходу.
В цілому, наш університет продемонстрував свій вагомий потенціал у найрізноманітніших галузях науки і техніки, в чому мали можливість переконатися його численні відвідувачі.

зберегти цю сторінку в PDF