Наш університет відсвяткував своє 85-річчя

12.10.2015

Харківський національний університет радіоелектроніки широко відсвяткував 85-річчя з дня заснування.
Почалися святкові заходи, присвячені славному ювілею, ще 29 вересня грою «Брейн-ринг» в актовому залі, де пройшов турнір на кубок ХНУРЕ. В наступні дні була показана виставка фотографій «Фотопланета ХНУРЕ» кращих фотолюбителів університету, в центрі студентських ініціатив студрадою була організована арт-вечірка «Зоряне студентство», де студенти демонстрували свої вокальні таланти, вміння створювати всілякі вироби. З успіхом пройшов поетичний фестиваль «Золоте слово». Багато було відвідувачів на виставці живопису «Осінній вернісаж» у холі другого поверху. Потім пройшов кінофестиваль NURE-2015, де демонструвалися кращі відеороботи наших студентів.85-річчю Харківського національного університету радіоелектроніки була присвячена II Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в інноваційному бізнесі (ITIB 2015)». Проходила вона за підтримки міжнародної організації IEEE і програми TEMPUS з 7 по 9 жовтня. У рамках конференції працювали секції: «Інформаційні технології в індустрії здоров’я», «Аутсорсинг і бізнес-процеси», «Інтернет-технології та Інтернет-маркетинг». Також відбулися семінар-практикум, майстер-клас і тренінг.
Головні ж події, присвячені ювілею Харківського національного університету радіоелектроніки, розвернулися 9 жовтня.
Почалися вони на університетському стадіоні. Колектив кафедри фізичного виховання підготував до цього дня демонстрацію досягнень студентів та викладачів ХНУРЕ на спортивних аренах міста, області, України, Європи та світу. Перед господарями і гостями свята пройшли атлети з усіх видів спорту, які у нас культивуються. Їх тепло і сердечно привітала виконуюча обов’язки ректора професор Наталя Совєтівна Лєсна і вручила кращим факультетам і спортсменам пам’ятні нагороди. А потім відбулися показові виступи спортсменів. Не обійшлося і без змагання деканів, які за традицією демонстрували своє вміння у кульовій стрільбі.
Майже одночасно з подіями на стадіоні у фойє другого поверху відбувся сеанс одночасної гри в шашки на 37 дошках нашого студента, майстра спорту В’ячеслава Новицького, а також сеанс одночасної гри в шахи на 30 дошках кандидата в майстри спорту, також студента ХНУРЕ, Владислава Бахмацького.
Кульмінація святкових подій розгорнулася в актовій залі університету, де відбулися урочистості під девізом «Віват, ХНУРЕ! Віват!». З теплими словами звернулася до присутніх у залі виконуюча обов’язки ректора професор Наталя Совєтівна Лєсна. Вона розповіла про славні досягненнях Харківського національного університету радіоелектроніки, подякувала співробітників вузу за самовіддану працю, привітала всіх з його 85-річчям і побажала благополуччя, успіхів у роботі та міцного здоров’я. Потім було зачитано привітання університетові з нагоди свята від Міністерства освіти і науки України.
Нас прийшли привітати почесні гості: радник голови Харківської обласної державної адміністрації Сергій Михайлович Стороженко та директор Департаменту науки і освіти облдержадміністрації Анатолій Валерійович Бабічев. Зі щирими і сердечними побажаннями на адресу ХНУРЕ вони вручили кращим співробітникам університету Почесні грамоти Харківської облдержадміністрації.
Ще одне приємне привітання прозвучало від голови профкому працівників ХНУРЕ І.І. Ключника. І, як завжди, не з порожніми руками. Він оголосив результати конкурсу «Краще про ХНУРЕ» і нагородив дипломами переможців за найкращі вірші, сайт, картину, відеофільм та ін.
Всі заходи чергувалися з яскравими виступами творчих колективів студентів і закінчилися вражаючим феєрверком із сотень різнокольорових кульок.
Треба відзначити, що цілий ряд святкових заходів пройшов на кафедрах і підрозділах ХНУРЕ. Ювілею були присвячені спеціальна експозиція університетського музею та виставка прикладного мистецтва наших співробітників.
85-річчя вишу відсвяткували масштабно, змістовно і цікаво, воно надовго запам’ятається викладачам, студентам, всім співробітникам університету, які брали участь у ньому або просто стежили за його ходом.

зберегти цю сторінку в PDF