Наш університет став активним учасником «Наукових пікніків»

09.09.2015

6 вересня в Харкові вже в четвертий раз відбувся масштабний соціальний захід з популяризації науки і вузівської освіти для дітей та молоді – «Наукові пікніки».
«Наукові пікніки» – українсько-польський проект, збирається в Україні третій рік поспіль і проходить навесні й восени.
Організаторами нинішніх «пікніків» стали Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту та Харківський міський центр дозвілля молоді Харківської міськради, українсько-польський проект «Наукові пікніки в Україні» за участю Північно-Східного наукового центру Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України.
Захід проходив під відкритим небом в саду імені Т.Г. Шевченка. Його відкривали Харківський міський голова Геннадій Кернес і доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН України Володимир Семиноженко.
Традиційно для харків’ян і гостей міста показали наочні та інтерактивні програми, які простими словами пояснюють складні речі (експерименти, макети й зразки, головоломки, роботи, дрони, діючі моделі). Також гості «пікніків» змогли взяти участь у дослідах, у майстер-класах, іграх і конкурсах.
Від Харківського національного університету радіоелектроніки в «Наукових пікніках» взяли участь представники кафедр фізичних основ електронної техніки, технології та організації виробництва радіоелектронних та електронно-обчислювальних засобів, телекомунікаційних систем, медіасистем і технологій, біомедичної інженерії, інформатики, прикладної математики.
Були представлені програмні продукти, лазерний пристрій для візуалізації зображень, гуманоїдний робот Homo, лазерний стрілецький тренажер для біатлону, літальний пристрій виявлення пошкоджень станцій мобільного зв’язку та опор електропередач – квадрокоптер з веб-камерою, програма для спостереження за динамічними об‘єктами, електронні мультимедійні та інтерактивні видання тощо. Відвідувачі «Наукових пікніків» виявили жвавий інтерес до цих та інших експонатів ХНУРЕ.
Організатори нагородили сертифікатами і наш університет, і наших безпосередніх учасників «пікніку».

зберегти цю сторінку в PDF