Наш студент серед переможців школи лідерства «МІСТ»

09.12.2014

Студент 4-го курсу і голова студентського сенату факультету КІУ ХНУРЕ увійшов до числа переможців школи лідерства «МІСТ», яка була організована Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
Ініціатором нового молодіжного проекту, окрім Департаменту, була «Інноваційна проектна група» – це ті фахівці, які розробляють у Харкові різнопланові проекти: напрямок молодіжного підприємництва, соціальні та різні інші проекти, що покликані сприяти розвитку Харкова.
Протягом двох місяців для учасників школи проводилися інтерактивні семінари, тренінги, лекції, майстер-класи, екскурсії та зустрічі. Все це було націлене на те, щоб зацікавити молодь, а також показати, наскільки вони цілеспрямовані, хочуть розвиватися, правильно роблять домашнє завдання і наскільки активно поводять себе на майстер-класах та інтерактивах.
Найактивніші й талановиті отримають шанс потрапити до команди «Інноваційної проектної групи», а там вже зможуть розробляти спільні проекти, створити свою команду або ж потрапити до штату Харківської міської ради.
Харківський національний університет радіоелектроніки виступав партнером цього проекту і на його території проводилися різні заходи в рамках школи лідерства, а Сергій Загреба став єдиним представником від нашого вишу, хто увійшов до числа переможців «МОСТу».

зберегти цю сторінку в PDF