На Харківщині створено Центр регіонального розвитку інформаційних технологій

27.02.2014

Про це 20 лютого було оголошено в Харківському національному університеті радіоелектроніки під час роботи «круглого столу» «Пріоритетні напрямки впровадження інформаційних технологій для забезпечення сталого розвитку Харківської області», у якому взяли участь представники Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, органів місцевого самоврядування області, а також науковці ХНУРЕ. Базою такого унікального в Україні Центру і став наш університет.

Центр створений завдяки спільним зусиллям Харківської облдержадміністрації, Харківської обласної ради, органів місцевого самоврядування та Харківського національного університету радіоелектроніки. «Саме в рамках роботи цього Центру ми хочемо об’єднати зусилля, щоб ефективно працювати з впровадження інформаційних технологій як в процес державного управління, так і в повсякденне життя. У нашому регіоні наявний прекрасний інтелектуальний потенціал, який є нашою перевагою і в масштабах України, і в масштабах Європи», – підкреслив заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА – начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків та міжнародних відносин Денис Ткачов.

Учасники круглого столу, зокрема, зазначили, що одним із завдань створеного Центру є співпраця з міжнародними організаціями в питаннях реалізації потенціалу Харківської області, розробки та впровадження в життя краю інформаційних технологій.

Найближчим часом планується приєднання до договору про співробітництво з Центром Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

У роботі «круглого столу» також узяли участь виконуючий обов’язки ректора ХНУРЕ В.П. Машталір і голова Комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, етики та депутатської діяльності Харківської обласної ради М.І. Тітов.

зберегти цю сторінку в PDF