МОН України та команда проекту NEFESIE: разом до вдосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів

11.02.2015

Перший заступник Міністра освіти та науки Україні Інна Совсун і начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Анна Новосад в рамках Темпус- проекту «National Education Framework for Enhancing IT Students Innovation and Entrepreneurship», що спрямований на стимулювання синергії між навчальними програмами, науково-дослідницькими роботами та бізнес-інноваціями, відвідали Технічний університет Данії.
Під час цього заходу була проведена нарада з представниками МОН та представлені основні результати за проектом, а саме:

  • Результати аналізу інноваційних перспектив у навчальних стандартах ІТ та кращі робочі моделі і структури для співпраці «університет-компанія», як у галузі освіти, так і науково-дослідної діяльності.
  • Удосконалення існуючих національних рекомендацій щодо інноваційної та підприємницької діяльності в університетах в IT-секторі.
  • Проведення загальнонаціональних навчальних семінарів для прийняття і розуміння удосконалених рекомендацій щодо інноваційної та підприємницької діяльності в університетах в IT-секторі.
  • Розробка веб-порталу, який має сприяти передачі знань і створювати віртуальний простір для студентів, де б вони могли поділитися своїми інноваційними ідеями й отримати поради від викладачів і фахівців в галузі IT.
  • Впровадження курсів з інноваційної та підприємницької діяльності (як обов’язкові курси) до ряду предметів за магістерськими програмами, розробка програмного забезпечення, програмних систем.
  • Підготовка до проведення студентського конкурсу «ІТ-Еврика!Україна».
  • Обговорення моделей навчання українських студентів у інноваційних центрах Європейських університетів-партнерів Tемпуc-проекту.
  • Усі результати проекту були прийняті до роботи та схвалені представниками МОН Україні.
    Найближчим заходом проекту є Перший Всеукраїнський форум інновацій ІТ-студентів, який відбудеться в Одесі, 20 березня.

Контакти
Генеральний менеджер проекту: доктор Аріаніт Курті, доцент Ліннеус Університету, е-mail: arianit.kurti@lnu.se, телефон +46 (0) 470-70 83 75.

Координатор проекту в Україні: к.т.н Тетяна Шатовська, доцент Харківського національного університету радіоелектроніки, e-mail: shatovska@gmail.com, телефон +380577021646.

Основні відомості
Теmpus є програмою Європейського Союзу, яка підтримує модернізацію вищої освіти в країнах-партнерах Східної Європи, Центральної Азії, Західних Балкан та Середземномор’я, головним чином у рамках проектів співпраці університетів.

http://tempus.nung.edu.ua/

зберегти цю сторінку в PDF