Мобільні роботи заповнять ХНУРЕ

13.05.2016

12 – 13 травня відбудеться Всеукраїнська олімпіада з програмування мобільних роботів. Десятки молодих програмістів з усієї України позмагаються в умінні конструювати і управляти автоматичними пристроями і задавати їм різні функції.Очікується, що на змагання приїдуть найсильніші команди розробників з Києва, Одеси, Дніпропетровська та інших міст і вишів України.
12 травня о 14.00 в актовому залі Харківського національного університету радіоелектроніки відбудеться урочисте відкриття олімпіади, після чого учасникам і глядачам будуть продемонстровані майданчики для проведення змагань. Потім усі зможуть послухати майстер-клас з програмування FestoRobotino.
13 травня з 9.00 до 16.00 у спортивному залі ХНУРЕ проходитиме практичний тур змагань, де й будуть продемонстровані втілені результати багатогодинних праць учасників, а в кінці визначаться переможці.
Всеукраїнська олімпіада з програмування мобільних роботів організована кафедрою технології та автоматизації виробництва радіоелектронних та електронно-обчислювальних засобів ХНУРЕ за підтримки компаній Festo і Jabil Circuit Ukraine.

зберегти цю сторінку в PDF