Міжнародний форум назвав переможців

01.12.2013

28 листопада з ініціативи Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації та Координаційної ради кластеру інформаційно-комунікаційних технологій на території комплексу Superior Golf & Spa Resort (Харків) пройшов Міжнародний форум «Kharkiv-IT».

У церемонії його відкриття взяли участь голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник Харківського міського голови з питань розвитку та життєзабезпечення міста Ігор Терехов.

У пленарному засіданні «Кластер інформаційно-комунікаційних технологій Харківського регіону: досягнення та перспективи» з доповідями та презентаціями виступили: віце-президент з розробки компанії GlobalLogic Юрій Ландграф, виконавчий директор Центру розвитку «розумних міст» компанії Ернст енд Янг Білл Хатчісон і засновник і керівник VOOMY IT-парку Віталій Ставропольський.

Спеціальне журі, до якого увійшли представники венчурних фондів і всесвітньо відомих IT-компаній визначили 12 проектів-переможців з 36 стартапів, які дійшли до фіналу. Слід зазначити, що в числі переможців сім представників Харківського національного університету радіоелектроніки, три – Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» та два – компанії TeamDev .

На форумі були проведені панельні дискусії на тему «Участь підприємств кластера інформаційно-комунікаційних технологій у проекті «SmartRegion» і «Як задовольнити IT-бізнес в висококваліфікованих кадрах?».

Після панельних дискусій відбулися персональні ділові переговори фіналістів конкурсу з потенційними інвесторами.

 

зберегти цю сторінку в PDF