Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми інфокомунікацій. Наука та технології»

09.09.2013

З 9 по 11 жовтня на базі Харківського національного університету відбудеться перша Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми інфокомунікацій. Наука та технології» ( PICS & T- 2013 ).

Організатори конференції: Міністерство освіти і науки України, Харківський національний університет радіоелектроніки, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова, Московський технічний університет зв’язку та інформатики, Санкт-Петербурзький державний університет телекомунікацій ім. проф. М.А. Бонч-Бруєвича , університет ім. Фрідріха-Александра міст Ерлангена та Нюрнберга, Зеленогурський університет, ЗАТ «Київстар», ТОВ «Астеліт», ЗАТ «МТС Україна», ПАТ «Укртелеком».

Мета конференції – обмін інформацією про теоретичні , наукові та практичниі досягнення , а також узагальнення та систематизація результатів і досвіду впровадження наукових досліджень в галузі розробки нових інфокомунікаційних технологій і планування сучасних інфокомунікаційних систем.

Більш детальну інформацію ви можете знайти на сайті конференції

зберегти цю сторінку в PDF