«Місяць кар’єри» в ХНУРЕ

27.03.2014

В рамках даного заходу проводилися презентації та тестування від великих ІТ-компаній Харкова. Таких як: NixSolutions, FulcrumWeb, Infostroy, DevArt, Sgma Ukraine, DataArt, ОВЕН та ін.

Слід відзначити досить незвичайний конкурс, який проводився компанією Zfort Group. Ось що вони розповідають.До «Місяця кар’єри» в одному з профільних вузів Харкова – ХНУРЕ , компанія Zfort Group підійшла досить нестандартно. Часто, після багатьох ярмарків вакансій, ми усвідомлюємо, що більшість студентів ледве можуть уявити, що ж насправді означає робота в справжній IT-компанії. Як це не дивно, але студенти люблять цікавитися, як проходить робочий день айтішника, який графік, що за проекти і замовники.

Трохи порадившись, ми прийняли рішення провести серед студентів невелике змагання, переможці якого отримали сертифікат на «Один робочий день в компанії Zfort Group». Але, про все по порядку.

Наприкінці минулого тижня співробітники нашої компанії відправилися в ХНУРЕ, де повинні були провести IT-змагання, щоб виявити щасливчиків, які отримають оригінальні сертифікати.

Наші технічні фахівці грамотно розробили завдання, щоб юні айтішники не лише виявили свої знання, а й дістали задоволення від розв’язування завдань .

Оскільки подібного роду заходи ми ще не проводили, то трохи хвилювалися, наскільки зацікавить наш конкурс студентів. Але як тільки увійшли до аудиторії, зрозуміли, що переживати не варто. Аудиторія була заповнена студентами, які з нетерпінням і цікавістю готові були себе показати.

Після того, як завдання було розв’язане, наш технічний фахівець приступив до перевірки, а тим часом представники HR-відділу розповіли про Zfort Group, програми інтернатури і відповіли на всі запитання студентів.

За деякий час ми дізналися імена переможців конкурсу, яким були вручені наші унікальні сертифікати. Переможці були виявлені в наступних номінаціях: 2 проектних менеджери, 1 QA, 1 back end розробник і 1 front end розробник.

Що ж тепер чекає на наших переможців? Що означає – «Один робочий день в компанії Zfort Group»?

Студенти на один день стануть повноцінними співробітниками компанії. Прийшовши на «роботу», вони отримають наш класичний пакет для новобранців з різними подарунками. Після цього буде проведена екскурсія офісом і знайомство з кураторами кожного нового «співробітника». Протягом дня на хлопців чекає повноцінний робочий день – знайомство зі структурою та внутрішньою системою компанії, участь у робочих зустрічах, чай/кава, гра в настільні теніс і футбол, обід і багато іншого. Студенти матимуть можливість просто завалити питаннями наших досвідчених співробітників. Ми обов’язково проведемо спільну фотосесію і в кінці дня побажаємо якнайшвидшого повернення в компанію Zfort Group вже в якості повноцінних співробітників.

Подібний експеримент ми проводимо вперше, і якщо він пройде успішно, в чому ми, власне, не сумніваємося, то цей захід зробимо щорічним для різних вишів Харкова.

У найближчому часі чекайте детальний звіт про те, як же пройшов «Один робочий день в компанії Zfort Group».

http://www.zfort.com.ua/blog/2014/03/20/odin-rabochiy-den-v-kompanii-zfort-group/

«Один робочий день в компанії Zfort Group». (Післямова)

Минулої п’ятниці п’ятеро щасливчиків, які перемогли в конкурсі від Zfort Group, прийшли до нашого офісу «на роботу». Як і будь-якого нового співробітника, хлопців зустрів наш HR-відділ, вручив подарунковий набір новобранця і провів екскурсію офісом.

Після невеликої вступної презентації компанії та чашечки кави, що бадьорить, юні айтішники розійшлися до своїх нових відділів. Кожним студентом опікувався досвідчений куратор, який протягом усього дня вводив в курс справи, знайомив з робочими процесами і навіть давав невеликі завдання.

За весь день гості Zfort Group встигли не лише збагатитися новими знаннями, але й пограти в настільні футбол і теніс, поспілкуватися за обідом з багатьма співробітниками компанії, а ввечері наш відділ проектних менеджерів запросив усіх студентів на свій тім-білдінг .

Краще за самих гостей нашої компанії навряд чи хто-небудь розповість про враження від одного робочого дня в Zfort Group, тому пропонуємо почитати відгуки хлопців і подивитися невеликий фотозвіт.

«Захід просто відмінний! Все супер цікаво. Не знаю навіть, чого не вистачає – все ідеально. Відчув себе реальним співробітником компанії:)» – Юрій Крамаренко, студент ХНУРЕ.

«Отже, добігає кінця мій робочий день в компанії Zfort Group. Хотілося б подякувати команді Zfort Group  яка брала участь в організації та проведенні такого неординарного і цікавого заходу. Нас тепло зустріли і показали всі закутки по-справжньому чудесного офісу. Даний захід подарував мені багато яскравих вражень, познайомив і дозволив побачити зсередини «конвеєр» програмних продуктів під назвою Zfort Group.

Щиро здивував, в хорошому сенсі цього слова, інтер’єр офісу. У майбутньому сподіваюся повернутися сюди і продовжити своє спілкування з колективом компанії, але вже в якості інтерна або розробника». – З вдячністю, Данило Качанов, студент ХНУРЕ.

«Насамперед хотілося б подякувати тій людині, яка висунула ідею про проведення конкурсу для студентів ХНУРЕ, результатом якої став «Один робочий день в компанії Zfort Group». Дуже приємно, що я виявився одним з тих п’яти щасливців, яким пощастило до вас потрапити. Нас запросили на 21 число на цілий день до офісу у відповідний відділ (я потрапив до відділу тестування). День розпочався об 11 ранку. Ми прийшли до офісу, нас зустріли, розповіли про наш розпорядок дня і, попивши кави/чай, ми направилися до наших відділів. Моїм начальником і «старшим братом» виявився Олексій Середа – дуже професійна і технічно підкована людина. Відразу видно – людина на своєму місці – він відповідає своїй посаді. Першим моїм завданням було вивчення корпоративного засобу отримання інформації Enterprise. Дане ПЗ сподобалися своєю лаконічністю, простотою і повнотою. Далі було вникання до суті тестування. Мені показали основні інструменти організації роботи тестувальника, що не могло не зацікавити, бо в цій справі я новачок. Потім був обід. У дружній команді співробітників ми не відчували себе зайвими, нас прийняли як рідних, як частину команди. Щільно поївши і відпочивши, ми продовжили працювати. Там, вже недалеко був вечір і тім-білдінг. Дякую вам за цю можливість». – Олександр Боіло, студент університету ім. В.Н. Каразіна та ХНУРЕ.

«Дуже, дуже сподобалося! Дійсно відчув себе ПМ-ом. Обстановка і атмосфера в компанії дуже класна. Час просто проходить з задоволенням! Доброзичливе оточення, все доступно, зрозуміло і з посмішкою пояснюють, дуже хотілося б у вас працювати=) Спасибі вам!» – Андрій Аляб’єв, студент ХПІ.

«Один робочий день в Zfort! Сказати можу багато чого, але розповім коротенько. Мене привітно зустріли і почали показувати офіс компанії, де, що і як функціонує, мене вразило. Простору цілком достатньо, приємний інтер’єр приміщення. Величезний конференц-зал з круглим столом. Їдальня з кавою і цукерками, де мене нагодували і напоїли кавою:) Люди все привітні і з почуттям гумору. Перебування одного робочого дня в Zfort – це найкращий спосіб познайомитися з компанією і подивитися, як все працює зсередини. Загалом, мій робочий день в компанії залишив море позитивних вражень! Якщо у когось випаде шанс потрапити на такий івент – скористайтеся ним!» – Микита Мозговий, студент ХНУРЕ.

Хотілося би щиросердо подякувати Центру-Кар’єра ХНУРЕ за надану підтримку і допомогу в організації та проведенні цього заходу. І, звичайно ж, спасибі нашим дорогим студентам, які поки що тільки на один день, але стали повноцінними співробітниками нашої компанії. Хлопці, повертайтеся !

http://www.zfort.com.ua/blog/2014/03/25/odin-rabochiy-den-v-kompanii-zfort-group-2/

зберегти цю сторінку в PDF