Ми брали участь у «пікніку»

26.05.2015

22 травня в Харкові відбувся масштабний соціальний захід з популяризації науки для дітей і молоді «Наукові пікніки», організований цього року україно-польським проектом «Наукові пікніки в Україні», Харківським міським громадським об’єднанням «Центр розвитку громад», Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Харківським міським центром дозвілля молоді.

Захід проходив під відкритим небом в Саду імені Т.Г. Шевченка. Від Харківського національного університету радіоелектроніки у ньому взяли участь представники семи кафедр: інформаційних управляючих систем, фізичних основ електронної техніки, технології та організації виробництва радіоелектронних та електронно-обчислювальних засобів, електронних обчислювальних машин, радіотехнологій інформаційно-комунікаційних систем, телекомунікаційних систем, медіасистем та технологій.

Були представлені програмні продукти, лазерний пристрій для візуалізації зображень, лазерний стрілецький тренажер для біатлону, ґрунтовий радар для пошуку різних типів металевих предметів, літальний пристрій виявлення пошкоджень станцій мобільного зв’язку та опор електропередач. Відвідувачі «Наукових пікніків» виявили інтерес до цих та інших експонатів ХНУРЕ.

Організатори нагородили сертифікатами і наш університет, і наших безпосередніх учасників «Наукових пікніків».

зберегти цю сторінку в PDF