Майстер-клас від Центру регіонального розвитку інформаційних технологій

26.05.2014

22 травня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся майстер-клас «Пошук, підготовка та результативне подання заявок на участь у програмах з міжнародної технічної допомоги», в рамках якого були розглянуті питання отримання коштів для вирішення питань фінансування наукових і прикладних проектів.

Ініціатором цього семінару виступив Центр регіонального розвитку інформаційних технологій, створений на базі нашого університету.

Метою діяльності Центру є моніторинг та інформування про актуальні міжнародні програми та проекти міжнародної технічної допомоги, спрямовані на регіональний розвиток; консультування і допомога в розробці грантових проектів для подання до міжнародних фондів; участь у підготовці цільових програм та грантових проектів; участь у підготовці та здійсненні заходів щодо реалізації регіональних цільових програм; моніторинг виконання регіональних програм.

Запрошеними експертами даного семінару були начальник управління інформатизації навчального процесу Харківського регіонального інституту державного управління Володимир Стрельцов та заступник директора центру міжнародних проектів і програм Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна Олег Кулініч.

У рамках роботи майстер-класу директор Центру регіонального розвитку інформаційних технологій Тетяна Сергіївна Ткачова наголосила на тому, що залучення ресурсів МТД є одним із стрижневих напрямів, оскільки дозволить не тільки зміцнити міжнародні зв’язки університету, а й сприятиме реалізації програм соціально-економічного розвитку регіону.

На загальне переконання учасників майстер-класу сталий розвиток, як регіону, так і країни в цілому, неможливо без впровадження сучасних інформаційних технологій, що відповідають викликам висококонкурентного середовища, де перебуває наша держава .

На завершення зустрічі було досягнуто домовленості про регулярне проведення такого роду майстер-класів, а також було запропоновано обговорити концепцію взаємодії Центру з науковцями нашого університету і про його формат взаємодії з уже існуючими структурами.

зберегти цю сторінку в PDF