Майкл Блейзер прочитає лекцію для студентів ХНУРЕ

07.04.2016

Відомий американський бізнесмен і один з найбільших інвесторів України Майкл Блейзер виступить з лекцією перед студентами Харківського національного університету радіоелектроніки, який закінчив в юності.Завтра, 8 квітня, о 12.00 Майкл Блейзер зустрінеться з керівництвом вузу, а о 12.50 розпочнеться його відкрита лекція для студентів і викладачів університету. 

Раніше в.о. ректора ХНУРЕ Едуард Рубін заявляв, що при університеті створюється ендаумент-фонд, в який будуть залучатися інвестори, зацікавлені в розвитку вузу, в тому числі його колишні випускники. 

Майкл Блейзер, президент компанії SigmaBleyzer, народився в 1951 році в Харкові. Закінчив факультет електронної техніки Харківського інституту радіоелектроніки.

У 1978 році емігрував до Сполучених Штатів, зайнявся бізнесом і став одним з найуспішніших емігрантів Америки. Працював в Exxon Corporation і в Ernst & Young, де зробив стрімку кар’єру. Власник компанії SigmaBleyzer, яка, будучи оператором декількох інвестиційних фондів, стала одним з найбільших інвесторів в українську економіку. Компанія вкладає гроші в різні напрямки, в тому числі в сферу інформаційних технологій і телекомунікацій. Найбільший в країні оператор кабельних мереж компанія «Воля-Кабель» – найбільший проект бізнесмена в цій області.

зберегти цю сторінку в PDF