Магістрам – випускникам факультету навчання іноземних громадян ХНУРЕ – вручені дипломи

25.02.2017

23 лютого в конференц-залі Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся урочистий захід, присвячений врученню дипломів іноземним студентам, які закінчили магістратуру російською мовою. Урочистості були організовані факультетом навчання іноземних громадян за підтримки ректорату ХНУРЕ.

Керівник університету, професор В.В. Семенець, тепло привітав магістрів, побажав їм професійного вдосконалення, творчих перемог і висловила сподівання на подальшу співпрацю випускників з нашим університетом.

З вітальним словом виступив проректор з НМР, професор І.В. Рубан: «Наша країна – багатонаціональна держава, в якому можливість соціального, культурного, національного розвитку існує для всіх без винятку національностей та етнічних груп. Молодь – це майбутнє нашого суспільства. Багатонаціональна українське студентство – це не тільки майбутнє нашої країни, це майбутнє всієї світової спільноти. Я думаю, що сьогоднішні випускники розуміють, що від того, якими фахівцями вони стали, якими професіоналами вони будуть, залежить майбутнє не тільки їхніх країн, але майбутнє Європи, майбутнє всього світу».

Керівники та викладачі загальноосвітніх і профілюючих кафедр – В.Л. Циганенко, В.А. Демченко, В.А. Лук'янова, С.О. Сабурова – привітали випускників та сказали їм багато добрих напутніх слів.

Привітала випускників і помічник ректора з організаційно-виховної роботи Ю. О. Кобицька: «Найкращі роки в житті кожної молодої людини – це студентські роки. Роки становлення його як фахівця-професіонала, роки творчості, роки дерзань, роки здобуття нових вірних друзів, роки першої любові, роки дорослішання. Наші сьогоднішні випускники – вчорашні студенти – члени великої та дружної студентської сім’ї ХНУРЕ. Я бажаю їм подальших професійних успіхів. Ніколи не забувайте наш спільний дім ХНУРЕ, повертайтеся сюди, де вас завжди пам’ятають, люблять і чекають».

Кульмінаційним моментом стало вручення дипломів магістрів і грамот за сумлінне ставлення до навчання, активну участь у житті факультету та університету, успіхи в спорті та творчості найкращим випускникам ФНІГ.

Магістри подякували керівництву університету та факультету й запевнили, що, знання, отримані в ХНУРЕ, благотворно послужать їхнім країнам, чим примножать славу нашого чудового вишу.

зберегти цю сторінку в PDF