Лідер вищої освіти України

19.04.2016

ХНУРЕ удостоєний почесного звання «Лідер вищої освіти України» та Гран-прі в номінації “Міжнародне співробітництво” 2016. 

14 квітня 2016 в залі Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулося урочисте відкриття XІX Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2016» та виставки закордонних навчальних закладів «Education abroad». На сьогоднішній день це найбільший захід, присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном, що дає можливість всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ. 

У виставці «Освіта за кордоном» було представлено понад 70 вузів з різних країн світу. Серед них був і інноваційний стенд Харківського національного університету радіоелектроніки, який був оформлений за підтримки партнерів Event.philosophy, Artjoker, Sigma Software Group, Gameloft. 

В рамках заходу проходило і нагородження кращих вузів України. Як результат отриманих грантів, здійснених проектів, початих шкіл і тренінгів, підписаних меморандумів і договорів, успішних переговорів і результативних контактів, за підсумками 4 місяців роботи університет отримав Гран-прі в номінації “Міжнародне співробітництво”.

зберегти цю сторінку в PDF