Квест познайомив з університетом і об’єднав друзів

07.09.2015

5 вересня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся квест для студентів, які вступили на перший курс. У заході, який був організований органом студентського самоврядування ХНУРЕ – Студентським сенатом, взяло участь близько 700 студентів-першокурсників, понад 50 волонтерів, куратори навчальних груп, а також працівники структурних підрозділів університету.
Для того щоб виконати основне завдання квесту – познайомитися один з одним, з кураторами, а також вивчити можливості університету – студенти подорожували за спеціально підготовленим маршрутом, знайомилися зі структурними підрозділами ХНУРЕ, історичними та просто популярними серед студентів місцями, розгадували загадки, брали участь у конкурсах.
Основними критеріями для визначення переможців були оцінки за два домашніх завдання: флеш-моб і творчий конкурс, а також креативне вбрання команд.
У результаті переможцями квесту стали:
1-е місце – гр. ІНФу-15-1 (куратор Ірина Вікторівна Свид)
2-е місце – гр. ЕК-15-1
3-е місце – гр. ПІ-15-6
4-е місце – гр. БМІу, БМІ, ЕПСу, ЕПС-15-1.
Переможцями в номінації «найкреативніша команда» стали:
гр. МСС15-1 і ТК-15-1
гр. ЕК-15-1
гр. ІНФу-15-1
гр. ТК-15-4
гр. ПІ-15-1
Церемонія оголошення переможців супроводжувалася яскравим концертом, а також нагородженням призами від спонсорів квесту, якими були: IT-компанії – Nix Solutions EPAM Systems, DataArt, SIGMA, нічний клуб «Галактика», мотузковий парк S-park, мережа міні-кав’ярень Sweeter, скалодром FormAT, школа танців All Stars, анти кафе «ТепLo», компанії AnyWay, NetCraft Computers, а також футбольний клуб «Металіст».

зберегти цю сторінку в PDF