Курс – на міжнародний фінал олімпіади «IT-Планета 2013/14»

23.07.2014

Студенти Харківського національного університету радіоелектроніки традиційно беруть активну участь у міжнародній олімпіаді з інформаційних технологій «IT-Планета 2013/14», в рамках якої проходять конкурси з найпередовіших напрямків ІКТ-галузі. Організаторами конкурсів виступають такі крупні міжнародні компанії, як: Oracle, D-Link, Cisco, Intel, Google, Huawei, 1С, NetApp, InterSystems, Однокласники, ГНУ/Лінуксцентр.

У цьому олімпіадному році ХНУРЕ у цих змаганнях представляли 16 учасників. А в цілому у відбіркових етапах взяли участь понад 11 000 студентів та молодих дипломованих фахівців з 9 країн світу. За цей час було пройдено близько 13 000 онлайн-тестів, відправлено понад 400 робіт і вирішено майже 900 практичних кейсів. У якості членів журі виступили як представники компаній-організаторів конкурсів, так представники інших провідних ІТ-компаній, які є потенційними роботодавцями для учасників: ФОРС, 1С-Гендальф, СофтБаланс, i20, А-Віжн, Apps4All, Бюро Пирогова, КАМІ та інші.

  Учасники з ХНУРЕ показали високі результати у відбіркових етапах змагань і були запрошені на церемонію нагородження переможців відбіркових етапів олімпіади «IT-Планета 2013/14» по Україні, яка відбулася 25 червня на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»:

 

ПІБ

Факультет, курс

Конкурс

Місце по країні

 

Крот Андрій Олександрович

КН, 4

Розробка мобільних додатків

1

 

Передерій Сергій Вадимович

РТ, 3

Адміністрування Linux

2

Горбань Сергій Михайлович

ТКВТ, 4

Веб-дизайн

3

 

Тепер Андрію Кроту та Сергію Передерію належить захищати честь університету на міжнародному фіналі, який пройде у вересні в Криму на базі двох навчальних закладів – Севастопольського національного технічного університету та Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського (Сімферополь).

Учасниками фіналу стануть 250 молодих ІТ-спеціалістів віком до 26 років з Росії, України, Білорусі, Казахстану та Азербайджану, які показали кращі результати у відбіркових етапах у номінаціях «Використання ПЗ і адміністрування», «Програмування», «Телеком», «Цифрова творчість», «Мобільні платформи», «Інноваційні проекти» та «Робототехніка».

Окрім самих змагань, фіналістів, як завжди, чекає насичена культурна і навчальна програма. Насамперед, це майстер-класи, навчальні семінари та лекції від успішних бізнесменів та ІТ-фахівців, а також можливість особистого спілкування з представниками вендерів і роботодавців – партнерів олімпіади.

зберегти цю сторінку в PDF