Курс лекцій «Право в інформаційних технологіях»

06.05.2016

Запрошуємо студентів взяти участь в останніх двох лекціях курсу «Право в інформаційних технологіях» від одного з кращих спікерів Ночі стартапів Дмитра Гадомського.

Курс розрахований на тих, хто бачить себе програмістом в IT-компанії або планує займатися бізнесом в сфері IT, а також почути думку і рекомендації від кращого експерта.

Коли:

12 травня о 13.00 – «Кіберзлочини». Ви дізнаєтеся про найгучніші кіберзлочини останніх років в Україні та на світовій арені, а також про відповідальність за них.

13 травня в 15.00 – «Стартап: від ідеї до працюючого бізнесу». Поради та рекомендації експерта для тих, хто має інноваційні ідеї в сфері IT і бажання створити свій стартап.

Де: конференц-зал ХНУРЕ (головний корпус, другий поверх, ауд. 13). 

Спікер: Дмитро Гадомський – адвокат, партнер в юридичній компанії Axon Partners, член міжнародної асоціації IT юристів World IT Lawyers, керівник правових комітетів в Асоціації правників України та Львівський IT кластері.

Дмитро був включений в 5-ку кращих юристів 2014 з інтелектуальної власності за версією видання «Юридична практика». А також входить в ТОП-100 найкращих юристів України 2015 по версії видання «Юридична газета».

Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова: http://goo.gl/forms/ayXIL2fHof

зберегти цю сторінку в PDF