Круглий стіл

10.12.2015

14 грудня 2015 в залі засідань вченої ради Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ, пр-т Науки 14, 2-й поверх, праве крило) відбудеться круглий стіл «Угода з ЄС про зону вільної торгівлі: виклики та можливості» Захід проходить в рамках підготовки третього харківського міжнародного бізнес форуму і присвячено проблематиці введення в дію з 1.01.2016 року економічної частини угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

У ході дискусії планується обговорити питання:

- Загрози і ризики для українського бізнесу у зв’язку з початком дії зони вільної торгівлі з ЄС. Чи готовий бізнес працювати в нових умовах?

- Інвестиційні та комерційні можливості: чи можуть ризики перетворитися на можливості для зростання і розвитку?

- Нові ринки та інвестиції: як це зробити?

У роботі круглого столу візьмуть участь консул Генерального Консульства Республіки Польща в Харкові Володимир Лещинський, голова комітету з інвестицій та приватно -державного партнерства Громадської Ради при Міністерстві економіки України -Ярослав Хобта, в.о. ректора Харківського національного університету радіоелектроніки Едуард Рубін, проректор з міжнародного співробітництва ХНУРЕ Станіслав Ігнатьєв, керівник маркетингового агентства «Monya Gets» Кирило Нагорний. До роботи круглого столу запрошені експерти, підприємці м. Харкова. Модератор круглого столу – Юрій Костоглодов, керуючий партнер компанії «ICOM Capital».

Попередня реєстрація: http://goo.gl/forms/FeHZGpb9NX

Детальна інформація: https://www.facebook.com/events/1516619128664617/

Харківський міжнародний бізнес форум «Україна 2016: стратегічні виклики та можливості вже втретє проходитиме у нашому місті 24 березня 2016. Форум є комунікаційним та дискусійним майданчиком, що розкриває актуальні питання та напрямки внутрішніх перетворень українського бізнесу. Місія форуму – підвищення конкурентоспроможності українського бізнесу, сприяння адаптації до інтеграційних процесів, підвищення привабливості для інвесторів, розкриття нових комерційних можливостей.

Організатори форуму:

- Компанія «ICOM Capital»

- Харківський національний університет радіоелектроніки

- Маркетингове агентство «Monya Gets»

- Регіональний центр міжнародних проектів і програм

За підтримки Генерального консульства Республіки Польща в Харкові.

зберегти цю сторінку в PDF