Круглий стіл про зону вільної торгівлі і нові можливості для вузів міста

15.12.2015

14 грудня в залі засідань вченої ради Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся круглий стіл «Угода з ЄС про зону вільної торгівлі: виклики та можливості»

Захід пройшов у рамках підготовки третього харківського міжнародного бізнес-форуму і був присвячен проблематиці введення в дію з 1.01.2016 року економічної частини угоди про асоціацію з ЄС.

В роботі круглого столу взяли участь голова комітету з інвестицій та приватно -державного партнерства Громадської Ради при Міністерстві економіки України -Ярослав Хобта, в.о. ректора ХНУРЕ Едуард Рубін, проректор з міжнародного співробітництва ХНУРЕ Станіслав Ігнатьєв, експерти, підприємці, громадські активісти та журналісти Харкова.

Позитивно оцінюючи сам процес євроінтеграції, учасники дискусії виділили коло питань, що присвячено ризикам та викликам, котрі виникають при відкритті кордонів. Розуміння таких загроз і тенденцій вкрай важливо для українського бізнесу і цю дискусію слід продовжити під час проведення форуму. Крім того, всі учасники погодилися: вуз – акумулюючий майданчик, а одним із способів розвитку конкурентного на ринку ЄС економіки є підтримання та продаж start-up-ів.

Саме тому в рамках форуму Харківський національний університет радіоелектроніки спільно зі StartUp.Network планує провести «виїзне засідання» Битви проектів. Мета проведення цього конкурсу в навчальних закладах міста – не тільки знайти перспективні проекти і забезпечити їх фінансування, а й сформувати навички роботи з реальними інвестиційними проектами, а також виявити креативних, творчих людей, яких ми можемо залучити до участі у вже запущених власних проектах та проектах партнерів. Найближчим часом цей конкурс стартуватиме для всіх вузів міста.

Нагадаємо, Харківський міжнародний бізнес-форум відбудеться 24 березня 2016 року та є комунікаційним та дискусійним майданчиком, що розкриває актуальні питання та напрямки внутрішніх перетворень українського бізнесу. Місія форуму – підвищення конкурентоспроможності бізнесу, сприяння адаптації до інтеграційних процесів, підвищення привабливості для інвесторів, розкриття нових комерційних можливостей.

Організаторами форуму виступають – Компанія ICOM Capital, Маркетингове агентство Monya Gets, Регіональний центр міжнародних проектів і програм, Харківський національний університет радіоелектроніки.

https://www.youtube.com/watch?v=dDuhcWLhK8U&feature=youtu.be

 

зберегти цю сторінку в PDF