Кращі імена в кращих підручниках

18.12.2015

Дипломантом конкурсу «Вища школа Харківщіни – кращі імена» 2015 став вчора завідувач кафедри автоматизації виробництва радіоелектронних та електронно-обчислювальних засобів (ТАВР) Ігор Невлюдов та був нагороджений відповідною грамотою.

Такого звання він був удостоєний, ставши в цьому році разом зі своїм колегою, професором Віктором Палагіним, лауреатом Державної премії в галузі науки і техніки, яка була присуджена за унікальний цикл з трьох підручників: «Основи виробництва електронних апаратів», «Технологія міжз’єднань електронної апаратури», «Вступ до мікросистемної техніки і нанотехнологій», аналогів яким в Україні досі не існує.

Підручники призначені для підготовки фахівців з вищою освітою в області сучасних автоматизованих технологій виробництва радіоелектронних засобів, у тому числі на елементній базі високого рівня інтеграції, виробів мікросистемної техніки, нанотехнологій, які визнані в світі як прорив 21 століття.

Це одні з перших вітчизняних підручників, призначених для підготовки інженерних і наукових кадрів в області передових технологій радіоелектронного приладобудування. Наукова новизна циклу підручників полягає в синтезі технічних матеріалів по виготовленню традиційних електронних апаратів і новітніх технологій виготовлення компонентів з матричними кульковими виводами (типу BGA / CSP) і мікросистемної техніки.

Вітаємо!

Довідка: Ігор Шакірович Невлюдов, доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член Міжнародної академії наук прикладної радіоелектроніки, дійсний член Української технологічної академії. Очолює наукову школу в галузі технології та автоматизації виробництва радіоелектронного приладобудування. Під його керівництвом і за безпосередньої участі успішно виконуються наукові проекти за рахунок держбюджету (з 2002 року 9 проектів) та госпдоговірні роботи по замовленнях промислових підприємств України. Результати робіт можна оцінити на рівні кращих вітчизняних досягнень, а за деякими напрямками, зокрема, розробка МЕМС-технологій, результати перевершують показники світового рівня.

зберегти цю сторінку в PDF