Конкурс «Молодь для міста: проблеми та рішення для Харкова»

06.05.2016

Запрошуємо студентів ХНУРЕ взяти участь в конкурсі «Молодь для міста: проблеми та рішення для Харкова».Конкурс студентських інноваційних проектів спрямований на якісне поліпшення сучасного міського середовища в Харкові за усіма ключовими сферами: технології, соціальне та політичне життя, управління, культура, освіта, економіка міста, транспорт, образ міста, охорону здоров’я і харчування.

Особлива увага приділяється дослідженням, які пов’язані з просуванням Харкова на міжнародній арені і спрямовані на реальне поліпшення якості життя в місті та підвищення його привабливості.

Вимоги до команд: не більше 5 студентів в команді, а також не більше 2 наукових керівників на команду. Як мінімум один студент від команди повинен буде представити проект громадськості англійською мовою.

Нагорода команді-переможцю – 3000 євро на реалізацію проекту в супроводі німецького експерта.

Команда-переможець, яка підтвердить знання англійської та / або німецької мови рівня В1-В2 на момент конкурсу (осінь 2016), візьме участь у двомісячному стажуванні в Північній Баварії (Німеччина).

Організатори: Харківська міська рада, Генеральне консульство Німеччини в Донецьку з розміщенням в Дніпропетровську, Почесне консульство Німеччини в Харкові, Німецький центр бізнесу і туризму, Дім Нюрнберга у Харкові, DAAD Харків.

До 14 травня всім бажаючим командам необхідно заповнити онлайн-реєстрацію, після чого буде проходити відбір 1 команди від університету для участі в конкурсі. Реєстрація:

http://goo.gl/forms/j1I4DGDAPs

зберегти цю сторінку в PDF