Кафедра програмної інженерії причетна до перемоги юних інформатиків

28.11.2016

На базі навчально – оздоровчого комплексу «Ерудит» Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка (Полтавська область) відбувся фінальний етап XV Всеукраїнського турніру інформатиків.

Турнір юних інформатиківмає на меті виявлення та підтримку обдарованої молоді, розвиток її інтересів, здібностей і природних обдарувань. Турнір проходить у три етапи. Перший етап – великий проект, над яким команди працюють протягом двох місяців, а потім проходить його захист на турнірі. Другий етап – написання ігрової програми та демонстрація її роботи. Третій етап – це олімпіада з інформатики, де автоматично оцінюється рішення алгоритмічних задач.

На кафедру програмної інженерії звернулися вчителі інформатики комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради», де навчаються талановиті діти з сіл, селищ та міст Харківської області, з проханням допомогти у підготовці до турніру і курирувати реалізацію домашнього завдання, бо у фінал від школи-інтернату «Обдарованість» пройшли одразу 2 команди.

Була сформована робоча група в складі: Саманцов А. А. – веб-програмування, куратор групи, Ляпота Ст. Н. – програмування на мові пітон,веб-програмування та серверна частина, Дрюк А. Д. – розробка і реалізація алгоритмів та математичної моделі, Зибіна Е. В. – оформлення документації та презентації. Експерт-консультант – доц. каф. ПІ Вечур А. В.

В результаті ретельної підготовки проекту та супровідних документів, розробки презентації та завзяття учасників, команді «Che» школи-інтернату «Обдарованість» вдалося зайняти друге місце серед 16 команд!

Вітаємо весь колектив кафедри програмної інженерії і дякуємо членам робочої групи за велику і якісну роботу зі школярами.

зберегти цю сторінку в PDF