Кафедра ОРТ відзначила 70-річний ювілей

13.12.2016

9 грудня в музеї ХНУРЕ відбулося відкриття виставки, присвяченої 70-річному ювілею кафедри Основ радіотехніки.

Той день і година, коли кафедра ОРТ була переведена з ХПІ в ХІРЕ, зіграв головну роль у підвищенні потужності Радіотехнічного напряму, затвердження його іміджу як одного з ключових в ХІРЕ. На адресу співробітників і «старожилів» кафедри прозвучали сердечні слова — ювілярів привітали ті, кому пощастило працювати в цьому колективі. Молодому поколінню вдається продовжувати традиції своїх учителів, продовжувати розпочаті наукові дослідження в галузі технічного захисту даних, радіоінженерії і багатьох інших.

Згадували і провідних вчених: професора Кащеєва Б. Л., професора Волощука Ю. І., на честь яких названі планети нашої галактики, професора Олейников А. М. і багатьох інших.

«Ты пойди Иван на 2-й этаж, ты увидишь там царство Кащеево. Ни людей там нет сострадательных, ни камней там нет указательных. Страшно – аж жуть. Откроешь дверь — профессор там над фазой чахнет, там дух РТ, там шайбой пахнет! И чтоб хоть как-нибудь взбодриться, решил Ванюша помолиться»— такі байки складали студенти, учні на цій кафедрі. Вчитися тут було завжди складно, зате і по сьогодні випускники високо цінуються серед роботодавців.

Кафедра продовжує йти в ногу з часом і нещодавно отримала нове ім’я і тепер називається «Кафедра комп’ютерної радіоінженерії і систем технічного захисту інформації». Попереду – нові відкриття і не один десяток років плідної роботи.

зберегти цю сторінку в PDF