IT-турнір «Своя гра» – шанс сяйнути своїми знаннями у сфері IT

02.04.2015

Компанія DataArt запрошує всіх IT-інтелектуалів продемонструвати свої здібності і взяти участь в IT-турнірі «Своя гра», який відбудеться 4 квітня 2015 у Вільному просторі «Спалах» (вул. Демченко, 6, 3-й поверх). «Своя гра» – це прекрасний шанс продемонструвати свою ерудицію і сяйнути знаннями в сфері інформаційних технологій перед авдиторією, яка зможе гідно то оцінити. А, крім того, – це можливість не лише приємно та весело, але й захоплююче, з користю, провести час.

«Ми давно хотіли зібрати разом кращих представників IT-індустрії Харкова, щоб провести інтелектуальний баттл. Такі зустрічі завжди корисні, вони приносять радість, збагачують учасників як емоційно, так і інтелектуально. Окрім того вони дозволяють обмінятися досвідом, обзавестися новими знайомствами. Часто саме під час таких подій зароджуються ідеї нових проектів. Раніше ми вже проводили подібні заходи, в тому числі “Що? Де? Коли?” та інші інтелектуальні ігри, але хотілося чогось принципово іншого, так і народилася думка провести «Свою гру»», – розповідає представник компанії DataArt і організатор події Аліна Вільк.

Що стосується правил проведення турніру, то вони будуть максимально наближені до правил оригінальної гри-вікторини «Своя Гра», що стала прототипом даного заходу. Якщо коротко, то так само будуть три гравці, будуть питання і, звичайно ж, «чарівна» кнопка. Таким чином, «Своя гра» – це змагання не тільки на інтелект, але й на кмітливість і швидкість. Відбіркова сітка стандартна, олімпійська: відбіркові, півфінал, фінал.

Аліна Вільк розповіла також про заохочення і призи: «Усім учасникам будуть вручені браслети та грамоти, переможці отримають Power-банки. Також розіграємо набір «IT-кошик» із сюрпризами. Ну, і звичайно будуть кава-брейк, піца та інші частування. Можна буде приходити просто повболівати і спробувати свої сили, не беручи участь».

Зареєструватися, а також отримати більш детальну інформацію про правила та регламент проведення конкурсу, можна на сайті www.dataart.ua/events/kharkov/2015/4/4 та на сторінці проекту www.vk.com/event88960352. Окрім того, з усіх питань, які Вас зацікавлять, просимо звертатися на Skype: Alina.vilk, або за електронною поштою: Alina.vilk@dataart.com.

 

зберегти цю сторінку в PDF