IT-Еврика! Україна: 10 днів до завершення прийому заявок на участь у конкурсі

21.11.2014

Ми раді повідомити вам, що цього року вперше, за активного сприяння та підтримки Міністерства освіти і науки України, проводиться Всеукраїнський Конкурс інноваційних ідей та стартап-проектів студентів підготовки ІТ-напрямків «ІТ-Евріка! Україна: Будуємо націю інноваторів!»Ключовою метою Конкурсу є популяризація інноваційної та підприємницької діяльності студентів комп’ютерних напрямів навчання і об’єднання зусиль вищих навчальних закладів та ІТ-компаній у розвитку творчого потенціалу студентів.
У Конкурсі, який стартував 15 вересня 2014 і триватиме 6 місяців, візьмуть участь усі університети та інститути України, де ведеться навчання за ІТ-напрямками (охоплення: понад 25 тисяч студентів). Такий масштаб дозволить кожному студенту відчути себе частиною української ІТ-спільноти. А підтримка компаній допоможе студентам переконатися, що сьогодні найправильніший вибір спеціальності – це інформаційні та комп’ютерні технології.
Фінальні презентації проектів, оцінка Експертної ради, підбиття підсумків Конкурсу, визначення команд-переможців та церемонія нагородження відбудеться в рамках І Всеукраїнського Форуму Інновацій ІТ-студентів (16-17 березня 2015), який пройде в Одесі.
Номінації Конкурсу: «інноваційна ідея» та «інноваційне рішення». Ми також передбачили можливість введення додаткової номінації/номінацій від партнерів.

Заявки надсилати на адресу, вказану на сайті Virtual Innovation Spacehttp://vis.lp.edu.ua/

Рекламний ролик конкурсу: Link for download  Password: 1111

зберегти цю сторінку в PDF