Інтеграція до європейських міжнародних академічних програм

14.01.2016

Розвиток європейської освіти неможливий без впровадження міжнародних академічних програм, в цьому місяці в ХНУРЕ на базі кафедри ТАВР укладено новий договір по впровадженню академічної програми Parametric Technology Corporation (PTC).

 В рамках даної академічної програми ХНУРЕ безкоштовно надано навчальні ліцензії на базові модулі системи автоматизованого проектування високого рівня Creo Parametric, а також ліцензії на Creo Parametric з додатковими опціями (дизайн, розрахунки на міцність, ЧПУ обробка) та інші програмні продукти для організації навчального процесу підготовки студентів та підвищення кваліфікації фахівців. PTC Creo дозволяє розкрити новий потенціал синхронного 3D-моделювання та дизайну, розробки програм для верстатів з ЧПК на базі сучасної CAD / CAM / CAE системи Creo Parametric.

 Варто зауважити, що це не перший досвід кафедри ТАВР з впровадження таких програм у підготовку сучасних фахівців в області Industrial Automation, на даний момент успішно реалізовано програми з такими фірмами як Siemens (академічна програма PLM GO) і відкритий Education Centre від AutoDesk. Студенти не тільки вивчають, а й беруть участь у міжнародних конкурсах, де не раз доводять що ХНУРЕ – лідер у підготовці сучасних IT- фахівців.

зберегти цю сторінку в PDF