Інноваційний День відкритих дверей

22.02.2016

років, проведені в стінах університету, пройшли радісно і з користю.

Весь час працювала виставка, де кафедри і факультети продемонстрували абітурієнтам свої кращі розробки: ріноманометрія “OPTIMUS”, програми, що розпізнають і запам’ятовують обличчя і визначають емоції, гонки роботів. 

Абітурієнти опиняються перед вибором, ким стати: фахівцем з сучасних телекомунікацій та радіотехніки, чи біомедичним інженером, а можливо метрологом або ж розробником роботів, програмістом чи фахівцем з такої затребуваної промислової електроніки, чи може веб-дизайнером, системним аналітиком-математиком чи фахівцем з кібербезпеки?   

Інформація від приймальної комісії про те, як вступити до університету, подавалася у формі інтерактивних майстер-класів, щоб учасники зрозуміли механізм вступу до вузу, складність якого лякає багатьох абітурієнтів. 

Кожні півгодини студенти проводили для абітурієнтів екскурсії по університету, знайомили їх з кафедрами і викладачами і допомагали їм зрозуміти, де саме вони хочуть побачити себе вже менше, ніж через півроку. Знайомство з факультетами відбувалося ще й іншим способом: учасникам було запропоновано взяти участь в акції «Збери 7 наклейок з логотипами факультетів і отримай приз». 

Всіх присутніх розважали театралізовані персонажі з відомих комп’ютерних ігор.

 

зберегти цю сторінку в PDF