Інновації в управлінні вузами

21.04.2016

Харківський національний університет радіоелектроніки стає платформою для інновацій в галузі управління вищими навчальними закладами.В рамках цієї ініціативи в ХНУРЕ починається активне використання досвіду європейських університетів. Прикладом успішного управління університетом є Університет Нортумбрії (Великобританія). 

Харківським національним університетом виграний спільний грант від British Council з Університетом Нортумбрії за проектом «Управління університетом майбутнього: британський досвід в Україні», який спрямований на залучення британського досвіду до реалізації закону про вищу освіту в галузі використання передової практики управління вищими навчальними закладами, університетської автономії, підтримки студентського самоврядування та надання нових послуг для студентів. Проект відповідає міждержавним угодам між Великобританією і Україною в галузі освіти. 

Мета партнерства: розробити реалістичну модель інноваційного менеджменту університету з використанням кращих практик університету Нортумбрії і приступити до її реалізації в Харківському національному університеті радіоелектроніки. Тривалість проекту – 1 рік.

зберегти цю сторінку в PDF