Index Copernicus Value (ICV Index) “Econtechmod”

05.01.2016

В рамках співробітництва між нашим університетом та Польською академією наук (відділ в Любліні) один з чотирьох номерів щоквартального наукового журналу Польської академії наук (ПАН) “Econtechmod” було підготовлено в кооперації з Харківським національним університетом радіоелектроніки.

 У журналі спеціально створено розділ «Інформатика та радіоелектроніка», редакторами якого стали вчені з нашого університету д.т.н., професор Тевяшев А.Д. та к.т.н., с.н.с. Кобзєв В.Г. Авторами 8 з 10 статей цього номера стали вчені з ХНУРЕ.

Головний редактор наукового журналу “Econtechmod” професор Євгеніуш Красовський (Польща) з щирою радістю повідомляє авторам статей, опублікованих в даному журналі, і керівництву ХНУРЕ про те, що за результатами 2014 індекс “Econtechmod” (ICV Index) склав 75.50 (з 176) пунктів.

У 2015 році співпраця продовжилася і вченими ХНУРЕ підготовлено ще один номер журналу “Econtechmod” 2 015, Vol.4, №3. У нього, зокрема, увійшли статті, рекомендовані програмним комітетом 4-ї Міжнародної науково-технічної конференції «Інформаційні системи і технології», яку наш університет проводив у вересні 2015 спільно з Польською академією наук (відділ в Любліні).

За підсумками 2015 журнал “Econtechmod” підвищив свій рейтинг серед видань Польської академії наук, що зазвичай спричиняє підвищення ICV Index.

Головний редактор і редактори розділу «Інформатика та радіоелектроніка» запрошують вчених з нашого університету до розширення взаємовигідного співробітництва та публікації нових статей в номерах 2016 року.

http://journals.indexcopernicus.com/masterlist.php?q=econtechmod

зберегти цю сторінку в PDF