Голландський досвід сприятиме залученню талановитої молоді в розвиток бізнесу та отримання інвестицій

21.04.2017

Координатор проекту Темпус 544521Тempus-1-2013-1-De-Tempus-Shmes Харківського національного університету радіоелектроніки професор А.Я. Кузьомін взяв участь в тренінгу, який проходив в Амстердамі (Нідерланди) 20-22 березня.Основною метою семінару була тема: «Створення та розвиток екосистеми з метою запуску та зростанню підприємництва для випускників університетів».
Цільова аудиторія цього заходу складалася з представників Міністерства економіки Нідерландів, Міністерства освіти і науки України, Міністерства у справах зайнятості / підприємництва Грузії, муніципальних урядових представників, відповідальних за підприємництво (і зайнятість) країн – учасниць, університетських представників, відповідальних за інкубатор підприємництва та трансферу технологій з Голландії, представники торгових палат країн – учасниць, випускники-підприємці, які зацікавлені в участі в проекті.
Головною метою зустрічі був обмін знаннями, досвідом і розумінням того, що треба робити, щоб стимулювати формування екосистеми для підприємництва, яке сприяє економічному зростанню країн, інновацій та розширенню робочих місць, як залучити талановиту молодь для розвитку бізнесу і отримання інвестиції.
У тренінгу брали участь провідні представники вишів країн учасниць проекту, були заслухані доповіді, переглянуті відеоролики, проведені міні-тренінги для розвитку підприємництва в різних країнах, де в ході досліджень було отримано неоціненний досвід.
Хедлайнерами тренінгів виступали відомі економісти, бізнес-тренери з Нідерландів, такі як M.Tuguntke, W.Baumfalk, A. Timmermans, I Wakkee та інші.

зберегти цю сторінку в PDF