Форум чекає переможців

15.11.2013

Як відомо, 28 листопада з ініціативи Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації та Координаційної ради кластеру інформаційно-комунікаційних технологій на території комплексу Superior Golf & Spa Resort (Харків) проходитиме Міжнародний форум «Kharkiv-IT».

Форум покликаний виявити команди фахівців, здатних самостійно вести розробку IT-продуктів і створювати стартапи, залучити інвесторів для втілення високоприбуткових інноваційних проектів, які стануть переможцями в 12 номінаціях конкурсу «IT-Kharkiv».

Вже підведені підсумки першого етапу цього конкурсу. За оцінками експертної ради визначено проекти-фіналісти кожної з 12 номінацій. З 263 поданих проектів 131 проект пройшов до фіналу, який відбудеться 17 листопада. При цьому з 119 проектів, поданих від ХНУРЕ, у фінал конкурсу відібрано понад 50 проектів.

На другому етапі конкурсу, який пройде в Харківському національному університеті радіоелектроніки, будуть відібрані три проекти , які будуть представлені на Міжнародному форумі «Kharkiv-IT».

Список проектів-фіналістів, план проведення другого етапу конкурсу та інструкція з підготовки презентацій і поданням проектів-фіналістів експертній раді розміщені на його сайті.

зберегти цю сторінку в PDF