Фахівці кафедри Біомедичної інженерії ХНУРЕ взяли участь в міжнародній конференції

02.06.2017

1 червня делегація фахівців кафедри Біомедичної інженерії ХНУРЕ взяла участь в міжнародній конференції, присвяченій фізики низьких температур «VIII International Conference for Professionals and Young Scientists” Low Temperature Physics “- ICPYS LTP 2017», що проходила в Фізико-технічному інституті низьких температур ім. Б.І. Вєркіна Національної академії наук України.
Разом із спільними з ХНМУ постерними доповідями, присвяченими прикладним питанням використання фізики низьких температур в оториноларингологічних і нейрохірургічних медичних системах виступали професор Олег Аврунін, асистент Максим Тимкович і аспірант Яна Носова, а також при активній підтримці студентів спеціальності БМІ Олексія Перепелиці, Ігоря Наконечного, Ібрагіма Юнуса, Валерії Воропай та Олександра Шураева.
Постери викликали жвавий інтерес фахівців з різних країн, а студенти, в свою чергу, отримали можливість ознайомитися з роботами, представленими на конференції такого високого рівня і побачити проведення масштабних постерних сесій.

зберегти цю сторінку в PDF