Факультет комп’ютерних наук відзначив 50-річний ювілей

28.03.2016

Святковий концерт, присвячений 50-річному ювілею факультету комп’ютерних наук, пройшов в Актовій залі університету.

В. в.о. ректора Едуард Рубін привітав колектив факультету зі святом і вручив грамоти завідувачам кафедр і провідним вченим.

В продовження свята декан факультету, професор Андрій Єрохін запросив на сцену відмінників факультету, де вони отримали подарунки від партнера факультету комп’ютерних наук – компанії Sigma Software Group.

Виконавчий директор Kharkiv IT cluster Наталія Виноградська зачитала офіційне письмове привітання від Голови наглядової ради Kharkiv IT cluster – Олександра Медового і вручила подарунки студентам факультету, які проявили себе в інноваційній діяльності.

Після виступу представника компанії-партнера EPAM Systems Ukraine глядача підняли настрій музичні гумористичні сценки з життя студентів ХНУРЕ в захоплюючому виконанні студентів факультету комп’ютерних наук.

Наприкінці відбулося офіційне нагородження переможців III-го обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, організатором якої, спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» виступив факультет комп’ютерних наук ХНУРЕ.

Голова журі олімпіади Андрій Єрохін оголосив переможців і спільно з IT-компаніями-партнерами вручив дипломи та цінні подарунки від компаній NIX Solutions Ltd і GlobalLogic школярам – майбутній IT-еліті України.

І нарешті – веселий розіграш призів у вікторині від партнерів ХНУРЕ – Microsoft Ukraine, EPAM Systems Ukraine для обдарованих студентів.

зберегти цю сторінку в PDF